Jak zaczac - PAINTBALL PŁOCK

Idź do spisu treści

Menu główne

Jak zaczac

.

 
 
 
 .

 

Jak zacząć??

.   Aby rozpocząć swoją przygodę z Paintballem wcale nie musisz posiadać własnego sprzętu. Niewarto kupować markera.  Dlaczego tak uważamy? Ponieważ gdy jeszcze nigdy nie graleś istnieje duże prawdopodobieństwo, iż kupisz marker z którego w poźniejsym czasie nie będziesz zadowolony.  Przyjedź zagraj,popatrz czym ludzie strzelają, poproś niech ktoś da Ci wypróbować.

Zobaczysz jak  dany marker poprostu Tobie leży. Następnie zaplanuj ile pieniedzy jesteś w stanie wydać na kompletację sprzętu. Najważniejsza jest dobra maska i tutaj niewarto oszczędzać, reszta przyjdzie z czasem.   W naszej drużynie istnieje możliwość użyczenia kompletnego wyposażenia, potrzebnego do gry, czyli maska, marker, mundur i butla z gazem, ponieważ wspólpracujemy z organizatorem gier komercyjnych.
     Dzięki czemu nie trzeba martwić się o kulki czy gaz gdyż wszystko to zapewniamy.  Oczywiście wszystko to kosztuje drożej niż gra własnym sprzętem, ale według mnie jest to najwłaściwsze rozwiązanie. Może się przecież zdarzyć, że gra nie dostarczy Tobie satysfakcji i po jednorazowej próbie nie będziesz grać więcej.
   Nie każdemu przecież może to się podobać. Oczywiście  dobrą metodą jest spróbowanie gry w paintball z kimś kto już gra regularnie i może wypożyczyć dodatkowy sprzęt, a potem zaopiekować się nowicjuszem podczas samej gry. Istnieje tu jednak ryzyko, że pierwsza gra przeciwko doświadczonym graczom z profesjonalnym sprzętem, okaże się niezbyt satysfakcjonująca, bo otrzymamy trafienie już na początku gry. Ale tak jest zawsze z nowicjuszami i nie powinno to zniechęcać. Dlatego na początek polecam zdecydowanie gry komercyjne gdzie początkujący mają ulatwiony start.

Dla osób które chcą zglębić swoją wiedzę polecamy przeczytanie artykulu
,,Paintball. Jak zacząć i co dalej?''pana Maćka Dobosza.


.

 
statystyka
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego